O mně

Učetnictví Praha 6 - Renata kneislová

Jmenuji se Renata Kneislová a působím v Praze 6 Dejvicích, kde se rovněž zabývám svou pracovní činností, kterou je mimo jiné vedení účetnictví. Zaměřuji se především na podnikatele a OSVČ podnikajících v Praze. Mých služeb ale také využívají i klienti ze Středočeského kraje.

Děsí vás svět čísel, požadavky na přesnost, papírování a další věci související s daňovou evidencí a celkově s účetnictvím? Já mám v číslech, logice a přesnosti zálibu. Baví mě to, a proto jsem se ve svém životě zaměřila na účetnicko-ekonomický obor, ve kterém pracuji, ale také se aktivně zajímám o všechny novinky, které s účetnictvím souvisejí.

Pracuji s klienty z různých oborů, převážně jde o pohostinství, hotelnictví a obchod. S těmito obory mám rovněž dlouholetou osobní praxi.

Na trhu působím již od roku 1994, takže nevycházím jen z odborných podkladů, ale i ze svých dlouholetých a bohatých zkušeností. Díky nim znám konkrétní účetní a daňové potřeby svých klientů, dokáži se v nich rychle zorientovat a maximálně se jim přizpůsobit. Referencí mi jsou spokojení klienti. S mnohými z nich spolupracuji už velmi dlouhou dobu.

Máte zájem o vedení účetnictví v Praze, nebo byste se rádi na něco zeptali? Ozvěte se mi prostřednictvím e-mailu, telefonu či kontaktního formuláře.

Proč využít mých služeb ?